Vítám vás na stránkách, které vám budou každý den pomáhat, abyste prožili váš rok se zažíváním v pohodě.

Najdete zde spoustu zajímavých a užitečných informací, článků, videí, ale také kalendář na vaši plochu nebo třeba soutěže o ceny.

Pokud nechcete, aby vám něco uteklo, určitě se zaregistrujte.

Přečtěte si
můj blog

Úvahy nad novoročními předsevzetími 29.12.2010

Je tu začátek nového roku. A to je tradičně čas, kdy si asi největší množství lidí dá závazek, že zlepší svou životosprávu. Je to ale skutečně ten nejlepší čas začít?

 
Vyvážená strava
 

Proč je tak důležitý tep? 29.12.2010

Podle tepové frekvence můžeme určit, kterou látku spaluje tělo jako zdroj energie. Pro hubnutí, tedy spalování tuku jsou nejvhodnější hranice, které si můžete snadno spočítat podle následujícího vzorce:

 
Sport a aktivity
 

Hýbejte se zdravě 29.12.2010

Většina lidí pohlíží na pohyb nejen jako na zábavu, ale také jako na způsob jak zlepšovat postavu a spalovat tuky. Pohyb vede ke snížení množství tělesného tuku zvýšeným energetickým výdejem a díky nárůstu aktivní tělesné hmoty (svalů), která spaluje energii. Pohyb pomáhá také při překonávání stagnace při hubnutí pomocí diety. Ale aby to nebylo tak jednoduché, jako měřítko intenzity spalování tuku nefunguje ani množství potu nebo to, jak moc se zadýcháme, či jak moc se cítíme unaveni.

 
Sport a aktivity
 

Kokosový jogurt s mandarinkami a banánem 29.12.2010

image

Pro 4 osoby

Příprava 10 minut

 
Jídelníček
 

Jak přistupují Češi k výživě? 28.12.2010

V letošním roce proběhl projekt LifeStyle 2010 zaměřený na získání informací o životním stylu Čechů v rámci kterého vybraný vzorek respondentů vyplňoval jeden den podrobný denníček činností. V průběhu průzkumu bylo dotázáno 10 000 respondentů prostřednictvím on-line dotazníku.

 
Vyvážená strava
 
 
nahoru zpět
activia banner 1

Soutěžte o osobní konzultaci s Petrem Havlíčkem každý týden

 

Přihlašte se nebo se
zaregistrujte

Chci vyhrát