Blog Petra Havlíčka

Ing. Petr Havlíček je absolventem brněnské Vysoké školy zemědělské a již od roku 1994 je předním českým odborníkem na výživu. Napsal mnoho odborných a odborně-populárních článků o výživě a životním stylu a spolupracoval rovněž s mnoha českými vrcholovými sportovci. Většina z nás jej však zná jako odborného konzultanta a moderátora pořadů Jste to, co jíte a Souboj v těžké váze. V současné době Petr Havlíček pracuje jako specialista na výživu v nestátním zdravotnickém zařízení Centrum Vittore.
www.petrhavlicek.cz

Co jíst před sportem? 17.02.2011

Před sportem bychom si poslední jídlo měli dát hodinu až hodinu a půl. To aby se stihlo strávit. A nesmí to být jídlo, které je příliš velké a těžké.
 

 
Sport a aktivity
 

Proč já a Activia? 14.01.2011

Asi se ptáte, proč já, Petr Havlíček, spolupracuji s Activií. Popravdě... dlouho jsem to vnitřně řešil a pak jsem si jednoduše řekl: ten produkt je kvalitní.
 

 
Probiotika
 

Životní styl 14.01.2011

Zdravý start dne / Práce bez bolesti /Stravování přes den /Žádné nervy/ Pohyb / Zdravý spánek
 

 
Vyvážená strava
 

Začněte žít vyváženým životním stylem s programem Activia VÁŠ ROK 31.12.2010

Nejdříve bychom Vám rádi popřáli úspěšné vykročení do nového roku 2011. Máte spoustu předsevzetí ohledně změny životního stylu po vánočním hodování?

 
Vyvážená strava
 

Úvahy nad novoročními předsevzetími 29.12.2010

Je tu začátek nového roku. A to je tradičně čas, kdy si asi největší množství lidí dá závazek, že zlepší svou životosprávu. Je to ale skutečně ten nejlepší čas začít?

 
Vyvážená strava
 
 
nahoru zpět
activia banner 1

Soutěžte o osobní konzultaci s Petrem Havlíčkem každý týden

 

Přihlašte se nebo se
zaregistrujte

Chci vyhrát